növény (6 tétel)
Antik porcelán patikaedény. Kobaltkék CHARITAS felirat. Hátulján növényi díszítőelemekkel.19.század.
30.000 HUF
83.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 19:15
7.490 HUF
20.96 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 19:14
9.990 HUF
27.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 12:24
8.990 HUF
25.16 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 12:57
229.000 HUF
640.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 17:41
2.400 HUF
6.72 USD
borosüveg
borotva tartó
női akt porcelán
aquincum ritka
herrmann
zsolnay pompadur
teásbögre
esküvő
márványlapos komód
20 fillér 1946
feinsilber
lemezárugyári
aranyozott tükör
békebeli
rosenthal porcelán
lomonosov porcelán
havasi gyopár
szecessziós csésze
könyvtár óra
5 pengő 1928
szűcs imre
mórfejes
selyem blúz
herendi áttört viktória
hollóházi étkészlet