bieder (2 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 27. 18:28
68.000 HUF
188.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 23:55
16.900 HUF
46.93 USD
dekanter dugóval
mz rózsás porcelán
banglades unc
tvr
bagossy sándor
intarziás bútor szekrény
fluid art
14k arany gyöngy fülbevaló
fa keret 50x60
brázay sósborszesz
forray nory
alföldi virágmintás tálca
herendi fehér porcelán lapostányér
akim
lametta dísz
hc bögre
régi üveg tej
alföldi virágmintás tál
pernye
ezüstözött arab
29a
koli
zsolnay pompadour ii kávés
csók istván rézkarcok
1944 20 peng