hölgy (4 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. márc. 31. 15:1912 licit
kecir
zsolnay mokka
kék étkészlet
kis péter
kulcslyuk
rab
hollóházi őzike
sherlock holmes
arany bokalánc
stadler
címeres gyűrű
alföldi tányérkészlet
fém asztal
étkező bútor
teknősbéka
barokk dohányzóasztal
szentiványi
opálüveg
uno a erre
zsolnay hangulat
pokemon
balboa
szebb jövőt
aranyozott zsolnay
szecessziós kancsó