szobor ��ra (0 tétel)
porcelán fűszertartó készlet
1000 forint 1983 a
terem
pecsenke józsef
aranyozott 2000
tízezer b pengő 1946
vésett kristály
abc porcelán
kienzle asztali óra
ezüst 5 forintos
pohár készletek
wildrose
férfi gyapjú
csocsóasztal
zsolnay dobozka
lemuriai
régi autós pohár
ajka kristály pohár készlet
dísztányér virágos
ezüst karkötő holdkő
ulászló dénár
karácsonyfadísz jégcsap
sellős gyűrű
festmény keretben
antik karácsonyi képeslap