volkstedt (5 tétel)
art deco székek
otthon
tenyésztett
lej
bicolor
olasz váza
kristály csillár alkatrész
sárga jános
ametiszt köves gyűrűk
porcelán pohár
kagyló lámpa
szász endre rézkarc
aranyozott keret
kalcedon
néger fiú
jasba
cselédkönyv
bak jános
topor andrás
üvegkép
zsolnay pillangó mintás váza
borsörlő
bélyegek
pompadour teáskészlet
szecessziós gyertyatartó