babos (1 tétel)
kirakat
szeneskanna
2000 lei
herendi carmen
rekeszzománc váza
konok tamás
horog
zsolnay maszk
metszetek
kocsonyás
ollós lámpa
retro poszter
fiáker
hollóházi medál
gyűrű tartó
aranyozott porcelán
neobarokk intarziás
ónémet fotel
kertész
gyerekmintás
fa nyúl
madaras kínáló
fonott tálca
katonai kabát
napkő