kézi szövésű (8 tétel)
Díszpárna huzat kézi szövésű néprajz népi motívum páva madár virág szőttes párban 63x38cmx2db. újsz.
20.000 HUF
56.48 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 10:42
3.500 HUF
9.88 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 19:20
400 HUF
1.13 USD
1.200 HUF
3.39 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 11:16
3.900 HUF
11.01 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 11:13
3.900 HUF
11.01 USD
Feltöltve: 2023. jún. 29. 18:20
8.500 HUF
24.00 USD
Feltöltve: 2023. jún. 29. 17:27
9.500 HUF
26.83 USD
nyírkarász
antik ezüst gyertyatartó
ruházat
zsolnay kövön ülő
női kosztüm
ezüst 200 ft 1992
zsolnay eozin sérült
tóth péter
zsolnay eozin szarvas
zsolnay kályhacsempe
zenélő baba
mont blanc toll
hosszú gyöngysor
klebelsberg
habán tányér
haala gyula
fokhagyma tartó
herendi áttört kínáló
fedeles kínáló
réz nyúl
14k arany karkötő
antik házi áldás
kis tálca
sajtreszelő
fém keretes tálca