9 tétel
Óriási gyönyörű gobelin kép keretben, üveg mögött 112 x 82cm
Budakeszin vehető át!
régi antik lámpa
tricolor gyűrű
sinkó jános
sor üveg
erdélyi üvegikon
maróthi major
muránói különleges
pompadour ii tányérok
korsó népi festett
antik örlő
piros tárcsás telefon
kék piros mintás
spellbound
régi ruszlis üveg
karácsonyfa dísz csillám
sárkány csillár
zár szerkezet
régi jelzett falitányér
alföldi majmos
addiesdive
játszótéri
smaragd arany ékszer
rigai porcelán
tamás józsef
sonia delaunay