retro (10 tétel)
Eladva: 2024. máj. 14. 20:056 licit
Eladva: 2024. ápr. 19. 21:151 licit
Eladva: 2024. márc. 29. 20:135 licit
Eladva: 2024. márc. 27. 20:383 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 20:095 licit
alföldi porcelán süteményes tányér
pillangós lapostányér
kristály röviditalos pohár
néger fiú kerámia
erdélyi kopó
gorjunov
hibátlan zsolnay bögre
világítós reklám
midcentury váza
képeslap erotikus
bavaria halas
mezuzah
münchhausen
jelzett retro kerámia
porcelán pogácsás tál
hollóházi kávéskészlet retro
apátfalvi tányérok
iparművészeti kakas
balatoni képeslap
mikulás zacskó
minitányér
vajdasági
litográfia angyal
lekváros csupor
gate