Szódásüveg (1 tétel)
gyöngyház berakásos ezüst
jaz óra
csizmadia margit kerámia
50 éves a forint ezüst
fég légpuska
zsolnay bögre egér
ajka kristály dekantáló
temes
n 185
komód restaurált
barokk fotel párban
képkeret 50x70 cm
cirkónia medál
diorámás karácsonyfadísz
moser stílus
csinos 14k fülbevaló
gyémánt arany brill fülbevaló
lovassport
opál gyűrű 52
limoges mini tányérok
hímzett lenvászon
zeitung
orosz tűzzománc kép
perla gyöngy
grossen