öntött (18 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 17. 14:00
3.750 HUF
10.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 06:44
12.000 HUF
33.56 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 18:00
5.500 HUF
15.38 USD
Öntött üvegből készült kínáló tál. Sérülésmentes állapotban. Belül középen 4 cm magas elválasztóval.
4.000 HUF
11.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 06:28
3.700 HUF
10.35 USD
Feltöltve: 2023. szept. 10. 11:57
7.995 HUF
22.36 USD
ábrahámhegy
art deco medál
fekete óra
zavody
madár karácsonyfa dísz
zsolnay nyakék
zománcos vajling
nyírfa
muránói gyertyatartó
mp38
böszörményi
herendi fehér porcelán étkészlet
régi katonai
agatha christie
buborékos pohár
szamoa
koktélgyűrű
kerékpár csengő
kéziperzsa szőnyeg
alexander sturm
tasak
korall bross
férfi papucs
goebel bögre
jelzett faragás