skandináv (2 tétel)
hatalmas tál
churchill tányér
10pengő
lambert
szilvásvárad
aktszobor
zahajszky
olaj vászon festmény
ezüst feszület
zsolnay mérőedény
írószertartó
2 pengő 1943
szecesszió lámpa
sérült szobor
ibolyás kancsó
fajansz étkészlet
érmés
koloniál éjjeliszekrény
pázmándi antal
hév
tatra nabytok
schrammel
20 forint 1985
alföldi kistányér
bertram porcelán