régi üveg (1 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 03. 20:394 licit
r kis
család aranykönyve
gránit 3db
zsolnay vízhordó nő
az égig erő fa
angyalka horgolt
art deco sérült
jelzett réz tál
zsolnay apró virágos barokk
üveg darab
cseh bögrék
takeshi nii
zimbalist
irak unc
walleshausen zsigmond
kicsi tányér
kerámia benkő ilona
vöröss tibor
ezüst 200 ft 1994
antik óra szerkezetek
hűtősapka
mnb tok
kegyérme
dália mintás
mm film