üveg süteményes készlet (0 tétel)
200 ft petőfi
olasz virág
gránát ezüst aranyozott
hollóházi artdeco cica
papír angyal karácsonyfadísz
bat 158
fehérarany gyűrű 54
zeller csésze
péter fotel
magas festmény
tihanyin
figurális porcelán ens
4342031
villany vasal
bodrogkeresztúri katicás kislány ritka
50 forint bankjegy 1980
ásvány hamus
fém fali tálak
domború üveg képkeret
levélnehezékek
pengő fillér sor
shiwan porcelán
katalógus 1910
révész rézkarc
oszlopos ra