öntött (22 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 08:24
4.500 HUF
12.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
18.000 HUF
50.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 20:02
6.500 HUF
18.17 USD
Vintage francia öntött kristály jellegű üveg tálka kínáló jelzett Vereco France Duralex 1960-as évek
4.000 HUF
11.18 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 14:49
6.500 HUF
18.17 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 13:56
3.000 HUF
8.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 15. 09:02
3.000 HUF
8.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 15. 08:59
3.000 HUF
8.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 12. 10:33
7.000 HUF
19.57 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 11:25
1.990 HUF
5.56 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 10:51
5.000 HUF
13.98 USD
levesescsésze
karácsonyfa dísz papírmasé
neobarokk puff
zsolnay kék csíkos
1938 5
nemcsics
reneszánsz szekrény
hollóházi tégely
59
irha bunda
xviii századi
doxa automata
szecessziós ón
kaiser porcelán
kabinet szekrény
veréb
kocog és kidob
mosakodó készlet
üveg sakk
porcelán kés
mihalovics
üveg gomba
aggtelek
órakulcs
ezüst nyelű