��v (3 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 17:14
35.200 HUF
98.22 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
684.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 18:49
41.000 HUF
114.40 USD
ónémet tálaló szekrény
antik fa
dió asztal
edénykészlet
buffet
nagy ezüst medál
haviland
hajnal
aranyozott gyűrű
vincent van gogh
megyeri
molnár bertalan
zsolnay pálinkás készlet
hollóházi lila
si
vienna
fém kép
karikásostor
románújfalu
labradorit karkötő
egyiptomi ékszer
sárga köves
éjjellátó
mocznik
réz bogár