12 tétel
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: 2024. ápr. 25. 11:24
Eladva: 2024. ápr. 13. 08:46
Eladva: 2024. febr. 25. 13:32
robotgép
tenger festmény
gara
1 milliárd pengő
milliárd
zsolnay likőrös
vaszilij
chován
zománc kancsó
tünde
olaj vászon festmény
meissen váza
royal dux őz
ibolyás kancsó
fajansz fűszertartó
kisbér
antik ezüst szecessziós medál
kisherceg
burundi
ajak
menzamintás
nánay
nyíregyházi
fém fogas
lady diana