4 tétel
salvador dali litográfia
fajansz tortatál
petróleum lámpa tartály
páros szilke
bross jelzett
antónia
férfi napszemüveg
rajzasztal
viharlámpa üveg
halas kínáló
alföldi panni
antik esernyő
fém reklám tábla
kiskunmajsa
zsolnay eozin tulipán
retro hungary
kunhegyesi ferenc
lettország
ikea váza
barbie ruha
vajszínű
selyem hálóing
retro karosszék
altiszt
biatorbágy