3 tétel
vadmacska
régi izzó
tündéres
oberglas
balaton bélyeg
jelzett tányér
vörös róka
régi ezüst karkötő
kutya farkas
shirasaya
pietro toretti
herendi pottery
retro fa madár
tárgyalóasztal
éjjeli szekrények
dali litográfia
hypo
9k arany gyűrű
szili török
herendi magyaros
milói
angol fém doboz
cseh pohár
szilády margit
indiai virágkosár