2 tétel
Antik barokk só és bors szóró szuper Igényes munka jelzettek tenn királyi koronás jelzéssekkel 6,6 c
6.000 HUF
16.81 USD
ingrid holsen
szarvasi retro lámpa
papír dísz
6 tálka
régi falitányér
népi falvédő
alföldi tölcsérvirágos
polgár ildikó
antik zsolnay asztalközép
100forint 1946
zsolnay epres
vintage állólámpa
ovális keretben
koh
gazdasági
bakelit foglalat
vb 1982
halász judit
lange söhne
tanga
úrihímzés
vénusz bronz
john lennon
ágyukereszt
1986 forgalmi sor