1 tétel
mikulásos
very
karácsonyfa dísze
smaragd arany ékszer
keramikos
solomko
natália bejenaru
világtörténelem képekben
csoki mikulás
ajtókilincsek
afgán kézi szőnyeg
horgolt virág
bertalan rózsa
gabbeh gyapjúszőnyeg
lápossy hegedűs géza
kerekes péter jános
art deco sérült
sznyegurocska
vitorlásos rézkarc
guns roses
régi műfenyő
gránit bögre warhanek
vadászos tányér
alföldi mokka
1974 február