százados
spolarich
gemenc
antik porcelán csésze
alexandria
újságolvasó
hollóházi lüsztermázas
szőnyi rézkarc
herendi 1942
üllőgarnitura
gyöngy brill
ezüst csörgő
kantár
spindlis óra
vadász ilona
herendi gyűjtemény
porcelán süteményes tányér
gyűrű ezüst 52
halmos
sternberg
állkapocs
tatai tál
ezüst fenyő
ónémet fogas
zománc szappantartó