4 tétel
légió
vászonzsák
elefánt virágtartó
kalendárium
heinrich
ovális üveg
tükör kovácsoltvas
gránit gyár
furnér
kínai teáscsésze
szarvas szobor
könyv támasz
baranya
lógó
bauhaus asztal
ezüst merev nyaklánc
coccinelle
herendi viktória cukortartó
képcsarnokos festmény
fehérarany karkötő
xiv lajos
tablókép
gyerek kártya
viktória süteményes
kínai réz