kerámia csirke
porcelán figura retro
andara
felújított komód
sajó gyula
uhrin
goebel kristály
írógép táska
dió komód
bohemia crystal
hadihajós
lovas falikút
rendelő
porcelán bögrék
reverenda
gömb üveg búra
aranyozott falióra
kivételes
asztalka réz
porcelán figurális szobor
ipoly
japán óra
dali litográfia
gömb búra
vizsolyi