4 tétel
meisseni levesestál
hántolt kristály
ovális keretben
horgolt baba
borsos miklós rézkarc
zala bútor
női akt festmény
kerámia ikebana
alföldi pöttyös bögre
ezüst gyűrű 62
ezüst gyűrű 63
virágos falitányér
harangozó
szemtanu
kerámia fej falidísz
lencsi
szarvasos tányér
cha cult
táncdalok
ritka zsolnay bögre
kolozsváry lajos
star wars figura
1808
női antik óra
gyertyatartó falikar