vászon hímzett
cica simogató
reklám hamutartó
képkeret 30x40
zsolnay kék pöttyös
bőr tükör
ördögh lászló
világvevő
arany kaucsuk
vincent
sinkó váza
1982 június
oratorony
sen
fekete cica
horganyzott kád
lego duplo
savmart
akció figura
kályha tálca
hímzett selyem
angyal csúcsdísz
szovjet lámpa
szobafestő
zsolnay eozin sérült