2 tétel
filigrán ékszer
buddha kép
kivételes
párbajtőr
püspökladány
tündéres
karcagi butella
herendi indiai kosár mintás
üveg sószóró
pompadour kávéskészlet
rózsaszínű pohár
üvegszobor jelzett
turi polgár istván
grandidierit
rúna
1814
molnár moser
herendi kerámia
aquincum tacskó
gyurkovits ferenc
szentkép gyűjtemény
trapéz
zsolnay papagáj
1755
intarziás tálca