303 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 18. 10:26
80 HUF
0.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 10:24
80 HUF
0.23 USD
80 HUF
0.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 13:20
600 HUF
1.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 22:00
80 HUF
0.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 17:58
250 HUF
0.70 USD
Román Királyság 10 és 20 lei
Román király (1930-1940) ll.Karoly
1.500 HUF
4.22 USD
L.Mihaly Román kiraly 5 és 2000 Lei fém pénz ötvözet
Mihály király 1930 és 1940-1947 uralkodott
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 10:02
220 HUF
0.62 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 12:28
17.000 HUF
47.87 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 11:02
170 HUF
0.48 USD
limoges mini tányérok
burma unc
o herendi teáscsésze
alföldi zöld magyaros
dawn
bing grondahl
ezüstasztalközép
réz fotó keret
angyalos váza
1963 október
vadász kiállítás
nivella solingen
alabástrom ékszerdoboz
édesipar
plüss törpe
kart
piros tárcsás telefon
kőbányai ritka
jelzett réz tál
kalotaszegi írásos kézimunka
katona jenő
régi jelzett falitányér
gellért imre
régi vászon festmény
boscari