961 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 12. 11:09
570.000 HUF
1,604.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 05:15
550.000 HUF
1,547.94 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,519.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:20
480.000 HUF
1,350.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:41
399.000 HUF
1,122.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,097.63 USD
350.000 HUF
985.05 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
985.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 13:56
325.000 HUF
914.69 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 08:36
325.000 HUF
914.69 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 14:19
315.000 HUF
886.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:51
300.000 HUF
844.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 09:43
300.000 HUF
844.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 13:49
290.000 HUF
816.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
289.000 HUF
813.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:40
280.000 HUF
788.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
773.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 09:29
270.000 HUF
759.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:55
250.000 HUF
703.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 12:16
200.000 HUF
562.89 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 07:52
250.000 HUF
703.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 14:23
200.000 HUF
562.89 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 07:19
249.900 HUF
703.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 21:15
245.000 HUF
689.54 USD