6 tétel
anita porcelán
herendi viktória mintás gyertyatartó
bravo német magazin
tv torony
capodimonte váza
szabadságharcz
antik rézkarc
zsolnay süteményes kínáló
pirhalla nándor
passuth
wood
ezüst collier
ezüstözött asztalközép
kitűző magyar
divat magazin
ezüst perem
kínáló öntöttvas
sziklai lajos
kültéri asztal
dékány andrás
túrkeve
szózat
jelzett üveg
joláthy attila
80x100