horthy vitéz
lapis andrás
aquincum csésze
tölgy polc
sarreguemines orchidées
arab kávé
súlyos falióra
elka
páduai szent antal
aranyozott ezüst medál
béke
hollóházi bonbonier tojás
antik buton
trébelt
holló barnabás
égerházi imre
zsolnay karácsonyi
kasli
csigás lámpa
aquincumi kutya
tündér ilona
hollóházi rózsaszín
bányász istván
viktória mintás tál
zsolnay kályha