keleti bronz
ezüst tallér
szövetkezet
porcelán madár
100 forint 1994
móra
óratartó
villeroy étkészlet
zománcos tál
cserépedény
paraszt bútor
rádiótechnika
orsovai
daru
fehérarany gyűrű
ék sándor
irak
szegvári károly
intarziás íróasztal
lenvászon terítő
ökröcske
gorka lívia váza
hever
bőr szék
pécsi pilch