1 tétel
aquincum nyúl tojással
brut
500korona
csillagjegy medál
játszótéri
férfi portré festmény
maróthi major
italos üveg dugóval
empire csésze
libás festmény
kornai
villeroy ritkaság
moldován béla
1947 100 forintos
alföldi kis tálka
postakocsis
női ruha 48
royal dux jezek
milpengő unc
art deco sérült
ötvös lászló
tűzzománc morelli edit
bordó ólomkristály pohár
vitorlásos rézkarc
lei unc