fekete bárány
hollóházi kávé kiöntő
gabriel szék
angol porcelán teás
angyalkás szenteltvíztartó
aranyozott falikar
sérült kerámia
hello
róbert merle
íves
hollóházi lovas huszár
henriett
pezsgős kehely
elefántos gyűrű
hollóházi női akt
sodrony
kristály üdítős
német kard
kalotaszegi mellény
málna
film 8mm
női kosztüm
rövidnadrág
tátrai táj
parfüm rochas