próbababa fej
ezüst kézitükör
üveg csirke
szék íróasztali
hatalmas kaspó
2 forint 1958
karácsonyfa tartó
háncs
fotel ágy
katonai bakancs
herendi viktória kaspó
olaj vászon
keményhátú fotó
mhk
turmalin karkötő
kavich
samara
potemkin
altmann
aranyozott ékszer
vásárhelyi kováts tibor
réz oroszlán
gyógyszertári mérleg
claude monet
telefonkagyló