aranyozott gránát
ezüst peremmel
olasz porcelán kínáló
oooooriás zománctábla
női szemüveg
magyar blokkok
csavart üveg
100000korona
adderley fajansz
zene béla
jazz lp
elefántfejes
tv láb
zsolnay pompadour levesestál
szlávik dezső
réz nyél
kalmár márton
angyalos csillár
fehér damaszt asztalterítő
kutya piros
elegáns óra
krízia
divat katalógus
1974 április
hímzett lenvászon