hollóházi kekszes doboz
ezüst karkötő zafír
1992 1000 d
zöldalma
aranyfácános herendi
szilágyi gábor
régi sütiforma
szabados m
dg
kicsi tányér
cirkónia medál
ezüst karkötő zsuzsu
egyedi festéssel
royal dux jezek
fém kéz
régi vászon festmény
amerikai kulacs
pedestal
lemez dedikált
ima képek
vastagh éva
i ivh
jozef hanula
thonet szék jelzett
gyűrű gyöngyházzal