magyar szárnyak
antik újság
intarziás tálaló
herendi serleg váza
3 rubel
obernai
kulcslyuk
szaloncukor doboz
váza lámpa
konda
kerékpár dinamó
porcelán ens
bogyós ezüst gyűrű
anne
birodalmi márka
helbing
zománcozott edény
soproni szőnyeg
két pengő
rokokó szekrény
fiókos fűszertartó
pitralon
férfi portré
aranyozott ezüst karkötő
náder