borsos miklós (2 tétel)
Borsos Miklós (1906-1990): Kávéházban, Ady mű rézkarc, hidegtű illusztrációja, 1961 - ritka, gyűjtői
6.500 HUF
18.05 USD
irha dzseki
koszorú tartó
royal worcester palissy
irányi istván
gerő sándor
régi fehér tányér
koboldok
karácsonyi akció
festmény 2db
balatoni rézkarc
róka festmény
retro gumi játék
jánoska
alföldi porcelán sószóró
coca cola kamion
gg
zsolnay kakadu
karácsonyfadísz diótörő
cello
nyaklánc 60 cm
bélyeg kína
festmény keretben
falióra baba
afrikai faragott
antik zsolnay cukortartó