13.181 tétel
150.000,-
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 09:24
Feltöltve: 2024. máj. 07. 21:46
99.000 HUF
273.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 23:52
112.500 HUF
311.10 USD
SZURCSIK JÓZSEF (1959-): Csapda II. 1997. 14/15. 64 x 90 cm!!!
Reprodukálva: S.Nagy Katalin: Szurcsik József 2010
280.000 HUF
774.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:00
195.000 HUF
539.24 USD
Vintage, stilusú fa táblakép _jelzett _exkluzív kézzel készített kép 23,5 x 18,5 cm Első Magyar Repr
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:04
8.500 HUF
23.51 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:06
16.640 HUF
46.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:05
3.000 HUF
8.30 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
9.450 HUF
26.13 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
8.330 HUF
23.04 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
17.625 HUF
48.74 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:58
26.250 HUF
72.59 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:55
30.500 HUF
84.34 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:57
15.000 HUF
41.48 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:57
15.000 HUF
41.48 USD
Mario Radice (1898-1987)Szériográfia/szitanyomat 1978 cím nélkül Fischer fém keretben m:76.5x56.5cm.
BÁV. Aukción szerepelt.
64.000 HUF
176.98 USD
frank
mezőberény
ajtai
toyota
szabados
zománcozott kanna
szőnyeg pakisztáni
nescafé
sakkkészlet
antik előszobafal
hecsedlis
herendi apponyi csésze
szenesvasaló
szobotka imre
prutkay péter
zsolnay ritka figura
urán üveg
szász endre hollóházi porcelán
kunszentmiklós
réz kanál
100 pengő 1944
harsona
aura kvarc
béke és szabadság
vörösarany