23 tétel
Ritkaság
Lejárat: 4 nap 4 óra3 licit
15.000 HUF
41.64 USD
Lejárat: 1 nap 0 óra0 licit
20.000 HUF
20.000 HUF
5.000 HUF
13.88 USD
Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
62.000 HUF
62.000 HUF
60.000 HUF
166.56 USD
Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
4.990 HUF
13.85 USD
Lejárat: 4 nap 4 óra4 licit
20.000 HUF
55.52 USD
Ritkaság
Lejárat: 4 nap 4 óra3 licit
15.000 HUF
41.64 USD
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 13 nap 23 óra0 licit
20.000 HUF
55.52 USD
achát szelet
püspöky mihály
kristály pohár készlet
détári
kisméretű
majolika betét
bevonulás
barokk tálca
trébelt
zsolnay aranytollazott
felekiné gáspár anni
máriafüzér
halotti maszk
nád fotel
tű goblein
emberábrázolás bronz
papírtörlő tartó
régi hátizsák
horgolt kosár
jelzett fa
szolgálati
üveg lámpa búra
szecessziós nyaklánc
tollasbál
szecessziós doboz