f��rfi ez��st ��ra (0 tétel)
ulászló ezüst dénár
smaragd arany ékszer
régi jelzett falitányér
schwer lajos
fehér korall ékszerek
karneol ékszer
gránit bögre warhanek
pohár lapracsiszolt
hollóházi kekszes doboz
angyal csomag
zsolnay tervrajz
hímzett lenvászon
humoros képeslap
petit bouquet de rose
rosali
szecessziós hölgy
500korona
ipari hangszóró
gyergyói brassay
imari tányér
fürdőszoba mosdó
1962 augusztus
foci 1990
porcelán áttört tál
colditz mese