mario (0 tétel)
karácsonyfadísz vatta
hertay mária rézkarc
alföldi sárga zöld
aranyozott tányérok
lila aponyi mintás herendi
divatbaba
kakasos festmény
szemet gyönyörködtető
bottlik
kovakoves
olasz sál
beszámítok
1955 november
tigris tank
alföldi kis tálka
8 karátos aranyékszer
bögre görög
kovács ernő
sál gyűrű
angolpark
csicsery
forint minta unc
landhaus
ezüst pancer
kalocsai porcelán kávés