páll lajos (1 tétel)
madár kalitka
asztali kínáló
rézkarc portré
egyházi kép
gorka ritka
wallendorf bonbonier
felca
tuka lászló
paradicsom daráló
jézusszíve szobor
pipakupak
mányai józsef
teás szettek
domanovszky endre
aranyozott ékszer
újságolvasó
állkapocs
női ing
rudolf alt
casio edifice
régi sütőforma
fa ékszertartó
békéssy
csengő kolomp
krúdy