p��llya celesztin (0 tétel)
tamás józsef
cserépbaba
zsolnay pompadur3
arany gyűrű utolsó ár
metzler ortloff bulldog
huszárroham
korosten porcelán
repült óra
kőbányai porcelánok
gyűrűtartó cipő
bing grondahl
szűz mária kisjézussal
1972 december
bögre görög
gemenci
kalocsai porcelán kávés
herendi fedeles tál
keresztelő ezüst evőeszköz
kalotaszegi írásos kézimunka
vitorlásos rézkarc
berthe morisot
zeneszerkezetes
sérült asztal
rega
kalló bandi