r��gi ��vsz��mos (0 tétel)
görög kerámia
öntöttvas asztal
papirusz
kupak
szőrme sapka
szekrény kulcs
régi üvegpohár
veress
emericus
kőedény
tejesköcsög
vadrózsás
fehér étkészlet
növény litográfia
lőszer hüvely
női aranyóra
kossuth lajos
vh 1000 pengő
mengyán
tiffany állólámpa
antik fürdőszoba
sérült zsolnay
ón tálca
korondi tányér
somogyi soma