Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
129 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
615.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 16:40
165.000 HUF
461.61 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
274.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 12:58
380.000 HUF
1,063.11 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.77 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
363.70 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 14:19
490.000 HUF
1,370.86 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,475.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
900.000 HUF
2,517.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
480.000 HUF
1,342.88 USD
Eladva: 2024. márc. 19. 11:31
Eladva
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
240.000 HUF
671.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
840.000 HUF
2,350.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
447.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
349.71 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
503.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 25. 17:35
200.000 HUF
559.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
419.62 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
335.72 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.