biedermeier vitrin (1 tétel)
ezüst korall gyűrű
peterson
ezüst brill
csiszolt talpas pohár
onix doboz
goebel rosina
kerámia dísztányér
millefiori váza
tokió
royal dux sas
10000 forintos
ezüst szíves
sevres váza
glimmlámpa
arany lóhere
zsolnay piroska
akvarell kép
daday kálmán
gurulós ló
lenvászon zsák
hollóházi erika tányér
bambisüveg
puskacső
porcelán figura art deco
1777