8k arany (2 tétel)
műanyag autó
alföldi napocska
pásztor faragás
mutter
31 1
fém autó
cervantes
vászon hímzett
aluminium kerti
decobex
pilsen
hód
antik zsolnay étkészlet
japán tea
babaállvány
karácsonyfadísz mikulás
michael negrin
sztár üdítő
mag bertalan
százados
zsolnay pillangós kínáló
zenit ttl
zsebóradoboz
20 forintos 1975
vas lánc