nyaklánc (3 tétel)
horgolt kosár
tűzoltó balta
grosse
art deco medál
kórusz rézkarc
francia csésze
jajesnica róbert
herendi amazon lovon
csontos lászló
balkon
aruba
luftschutz
medici
istván tallós prohászka
retro falikárpit
antik rézkarc
moroso
márka pohár
alföldi pecsenyés
öntöttvas sütőtál
aranyozott készlet
régi pléh doboz
a nagy francia forradalom és napoleon
pollock
antik bicikli